Logo Miasta Śrem

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku


FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
 I NOWEGO ROKU



24.12.2009 r. - WIGILIA
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona

25.12.2009 r. - I DZIEŃ ŚWIĄT

komunikacja zawieszona

26.12.2009 r. - II DZIEŃ ŚWIĄT
komunikacja  jak w niedziele i święta

31.12.2009 r. - SYLWESTER
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona

01.01.2010 r. - NOWY ROK
komunikacja zawieszona
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności