Logo Miasta Śrem

"Gdyby nie miłość byłaby nicość" - zaproszenie na koncert

Stowarzyszenie Absolwentów LO w Śremie organizuje 16 lutego (niedziela) o godz. 17.00 w Auli LO koncert walentynkowy „Gdyby nie miłość byłaby nicość”.
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Śremie organizuje 16 lutego (niedziela) o godz. 17.00 w Auli LO koncert walentynkowy „Gdyby nie miłość byłaby nicość”.
Absolwentka liceum Dorota Grzywaczyk (mezzosopran) w towarzystwie śpiewaków operowych i muzyków wykona najpiękniejsze arie miłosne.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności