Logo Miasta Śrem

Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM-ORT”

W dniu 6 listopada br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbył się VI Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM – ORT” pod patronatem Burmistrza Śremu.
 
W dniu 6 listopada  br. w  Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbył się VI Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM – ORT” pod patronatem Burmistrza Śremu. W konkursie wzięło udział 24 gimnazjalistów, którzy zostali podzieleni na dwie grupy: klasy I/II i klasy III. Teksty dyktand przygotowała polonistka Zespołu Szkół Technicznych Agnieszka Liebich-Karczewska. 
 
Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: 
 
Klasy   I/II 
I miejsce – Marta Nikityn – Gimnazjum nr 1 w Śremie  
II miejsce – Weronika Jesionowska – Gimnazjum Dwujęzyczne
III miejsce – Magdalena Gurboda – ZSPiG w Zbrudzewie
 
Klasy III
I miejsce – Wiktoria Pruszak – Gimnazjum Dwujęzyczne
II miejsce – Patrycja Ubysz – Gimnazjum Katolickie
III miejsce – Zuzanna Wojna – Gimnazjum nr 1 w Śremie

Laureaci otrzymali talony na zakupy w księgarni sfinansowane przez Urząd Miejski w Śremie.



 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności