Logo Miasta Śrem

Happening Śremskich Amazonek

17 października br. o godzinie 19:00 na śremskim rynku Towarzystwo Śremskich Amazonek pod patronatem Federacji Stowarzyszeń Amazonek zorganizowało happening z okazji Polskiego Dnia Świadomości Raka Piersi. 
W wydarzeniu udział wzięli motocykliści z klubu Wolni Jeźdźcy, członkinie stowarzyszenia oraz burmistrz Śremu Adam Lewandowski.  
 
W ramach happeningu ratusz śremski został podświetlony na kolor różowy. Amazonki tego dnia chciały zwrócić uwagę społeczeństwa na profilaktykę badań piersi.
 
Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. W całej Polsce odbywają się różne wydarzenia poświęcone tej tematyce. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami poświęconymi profilaktyce raka piersi na stronie federacji stowarzyszeń: http://www.amazonkifederacja.pl/
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności