I Mistrzostwa Regionu Śremskiego w Paintballu
W sobotę 8 października br. odbyły się I Mistrzostwa Regionu Śremskiego w Paintballu pod patronatem Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego. Organizatorem turnieju był Gościniec Żurawiec, do którego zjechali reprezentanci wszystkich gmin regionu śremskiego.
Paintball to gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny poprzez oznaczenie rywali kulkami z kolorową farbą, za pomocą pistoletu zasilanego sprężonym powietrzem. Głównymi celami zawodów były popularyzacja paintballa jako nowej dyscypliny sportowej, ciekawej formy aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska paintballowego z regionu śremskiego. Po otwarciu zawodów przez Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego, zawodnicy rozpoczęli pojedynki na odpowiednio przygotowanym polu z dmuchanymi przeszkodami o różnych kształtach i wielkościach. Ostatecznie po widowiskowych rozgrywkach zwycięzcą turnieju został klub Pelikan Dolsk, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Cowboys Śrem, trzecie miejsce El Condor Śrem pokonując Leśne Ssaki - reprezentację z Książa Wielkopolskiego.

.jpg)
Paintball to gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnej drużyny poprzez oznaczenie rywali kulkami z kolorową farbą, za pomocą pistoletu zasilanego sprężonym powietrzem. Głównymi celami zawodów były popularyzacja paintballa jako nowej dyscypliny sportowej, ciekawej formy aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska paintballowego z regionu śremskiego. Po otwarciu zawodów przez Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego, zawodnicy rozpoczęli pojedynki na odpowiednio przygotowanym polu z dmuchanymi przeszkodami o różnych kształtach i wielkościach. Ostatecznie po widowiskowych rozgrywkach zwycięzcą turnieju został klub Pelikan Dolsk, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy Cowboys Śrem, trzecie miejsce El Condor Śrem pokonując Leśne Ssaki - reprezentację z Książa Wielkopolskiego.

.jpg)
.jpg)
