I Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Koniecznego
W piątek 7 października 2011 r. na boisku przy ul. Zamenhofa w Śremie odbył się I Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Koniecznego dla szkół podstawowych. W rozgrywkach udział wzięło 8 reprezentacji szkół z terenu gminy Śrem.
W finale z wynikiem 3:2 drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 pokonała groźnego rywala - reprezentację szkoły w Dąbrowie.
Podczas ceremonii wręczenia pamiątkowych medali i pucharów nadano nazwę boisku piłkarskiemu im. Mariana Koniecznego oraz odsłonięto poświęconą mu tablicę. Marian Konieczny był trenerem i wielkim społecznikiem, który przez wiele lat wychowywał śremskie piłkarskie pokolenia.
W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina trenera Koniecznego, burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz wicestarosta śremski Daniel Cicharski. Organizatorem turnieju była spółka Śremski Sport.

.jpg)
.jpg)
W finale z wynikiem 3:2 drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 pokonała groźnego rywala - reprezentację szkoły w Dąbrowie.
Podczas ceremonii wręczenia pamiątkowych medali i pucharów nadano nazwę boisku piłkarskiemu im. Mariana Koniecznego oraz odsłonięto poświęconą mu tablicę. Marian Konieczny był trenerem i wielkim społecznikiem, który przez wiele lat wychowywał śremskie piłkarskie pokolenia.
W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina trenera Koniecznego, burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz wicestarosta śremski Daniel Cicharski. Organizatorem turnieju była spółka Śremski Sport.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
