Logo Miasta Śrem

II edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą gminy Śrem

Urząd Miejski w Śremie ogłosił drugą edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą gminy Śrem. Konkurs skierowany jest do autorów prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, oraz podyplomowych związanych tematycznie z gminą Śrem – niezależnie od rodzaju uczelni i kierunku, na których zostały napisane i obronione.
Urząd Miejski w Śremie ogłosił drugą edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą gminy Śrem.
Konkurs skierowany jest do autorów prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich, oraz podyplomowych związanych tematycznie z gminą Śrem – niezależnie od rodzaju uczelni i kierunku, na których zostały napisane i obronione. Zgłoszone do konkursu prace dyplomowe oceniać będzie Komisja powołana przez Burmistrza Śremu. Kryteria oceny prac:
  • wartość poznawcza podjętego tematu
  • przydatność i zastosowanie w praktyce
  • wartość źródłowa i dokumentacyjna
  • forma ujęcia i opracowanie redakcyjne tematu
  • oryginalność ujęcia tematu
Aby zgłosić pracę do konkursu należy dostarczyć komplet dokumentów:
pocztą lub osobiście do 28 września 2012 r. do Urzędu Miejskiego w Śremie, Pl. 20 Października 1, 63-100 Śrem (Zespół Obsługi Klienta, pok. nr 2), z dopiskiem "Konkurs na najlepszą pracę dyplomową". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 listopada 2012 r.

Szczegóły dotyczące konkursu poniżej w regulaminie


Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności