Logo Miasta Śrem

III Piknik Żużlowy

Zapraszamy wszystkich sympatyków czarnego sportu w sobotę, 4 września br. o godz. 15:00 na stadion miejski w Śremie w Parku im. Powstańców Wielkopolskich na kolejny - III Piknik Żużlowy.
Zapraszamy wszystkich sympatyków czarnego sportu w sobotę, 4 września br. o godz. 15:00 na stadion miejski w Śremie w Parku im. Powstańców Wielkopolskich, na kolejny - III Piknik Żużlowy. Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz Starosta Śremski Tadeusz Waczyński.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności