Logo Miasta Śrem

III Śremski Wernisaż Poetycki

Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia br. odbędzie się w Śremie po raz trzeci ŚREMSKI WERNISAŻ POETYCKI. Z tej okazji do naszego miasta na zaproszenie władz Śremu oraz dyrekcji Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego przybędą wybitni poeci.
Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia br. odbędzie się w Śremie po raz trzeci ŚREMSKI WERNISAŻ POETYCKI. Z tej okazji do naszego miasta na zaproszenie władz Śremu oraz dyrekcji Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego przybędą wybitni poeci:
  • Anna Andrych
  • Teresa Januchta
  • Zdzisława Kaczmarek
  • Paweł Kuszczyński
  • Maria Magdalena Pocgaj

Po przywitaniu w ratuszu, poeci spotkają się z młodzieżą w śremskich szkołach. Podczas wizyty poetów w Śremie zaplanowano także spotkanie w kawiarni „Cafe Ole” z miłośnikami poezji. Tradycyjnie, podsumowaniem III Śremskiego Wernisażu Poetyckiego będzie wydanie kolejnego tomika poezji z utworami powstałymi podczas wizyty poetów w Śremie.


III Śremski Wernisaż Poetycki
PROGRAM
- godz. 8.30 – wyjazd z Poznania
- godz. 10.00 – 10.30 spotkanie uczestników wernisażu z Burmistrzem Śremu
  w  Urzędzie Miejskim (z udziałem mediów i zaproszonych gości)
- godz. 10.45 – 12.45 spotkania poetów z młodzieżą w szkołach
- godz. 13.00 – 14.30 spotkanie z miłośnikami poezji w „Cafe Ole”
- godz. 14.30 – zakończenie III Śremskiego Wernisażu Poetyckiego


www.biblioteka.srem.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności