Logo Miasta Śrem

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2012/2013 życzę wszystkim wszelkiej pomyślności oraz efektywnej współpracy. Kolejny rok z pewnością przyniesie nowe wyzwania i pozwoli na dalszy rozwój osobowości młodych mieszkańców gminy Śrem.
 
Szanowni Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
 
 
Nauczycielom życzę satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającego zaangażowania w rozwój przyszłych pokoleń. Cierpliwości w wypełnianiu obowiązków i radości z każdego dnia pracy z młodzieżą. 
 
Wam, drodzy Uczniowie życzę abyście rozpoczęli ten rok szkolny pełni energii do działań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości, dzielenia pasji z rówieśnikami oraz nieustającym źródłem zadowolenia. Niech efekty Waszej ciężkiej pracy będą powodem do dumy i motywują Was do podejmowania nowych wyzwań. 
 
Z kolei rodzicom życzę zadowolenia z sukcesów dzieci i równocześnie proszę o zaangażowanie w proces wychowawczo - edukacyjny naszej młodzieży.
 
Życzę wszystkim cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne możliwości i nieustającego zadowolenia z siebie i swoich dokonań, a także sukcesów w pracy i nauce.



 
Burmistrz Śremu
Adam Lewandowski

 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności