Logo Miasta Śrem

Jak Wy oszczędzacie wodę? Konkurs dla uczniów

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej pod hasłem „Jak Wy oszczędzacie wodę?”.
konkurs_dla_dzieci.png
Do wygrania są atrakcyjne nagrody: wyjazd do Centrum nauki i wiedzy o wodzie – Hydropolis we Wrocławiu, aparaty polaroid, słuchawki bluetooth, tablety i wiele innych.
 
Zadaniem uczestników jest nagranie filmików o tym, jak można oszczędzać wodę. Termin nadsyłania filmów mija 30 listopada.
 
Więcej informacji oraz regulamin konkursu jest na stronach poznan.wody.gov.pl i www.konkurs-stopsuszy.wide-vision.pl.
 
Zapraszamy do udziału!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności