Logo Miasta Śrem

Jubileuszowe posiedzenie Rady Programu Bezpieczne Miasto

W czwartek, 21 października 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady Programu Bezpieczne Miasto. Spotkanie odbyło się z okazji zakończenia V kadencji samorządu lokalnego oraz 15- lecia funkcjonowania Rady Programu Bezpieczne Miasto.

Rada Programowa działająca przy śremskim samorządzie od lat wspiera działania Śremskiej Policji i jest inicjatorem wielu akcji profilaktycznych na rzecz poprawy bezpieczeństwa w regionie śremskim. Za długofalową realizację programu prewencyjnego Bezpieczne Miasto gmina Śrem otrzymała nagrodę.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności