Logo Miasta Śrem

Kampania "Uzależnia mnie tylko sport"

Startuje wojewódzka kampania przeciw uzależnieniom
Kampania "Uzależnia mnie tylko sport", ma na celu promocję i realizację zadań dotyczących profilaktyki uzależnień w połączeniu z aktywnością ruchową uczestników imprez sportowo-rekreacyjnych. Głównym zadaniem kampanii jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat szkód wynikających z używania alkoholu i innych środków psychoaktywnych. W imprezach brać będą udział zespoły składające się z drużyn ( każda drużyna to rodzic + dziecko), które rywalizować będą w rodzinnym biegu sztafetowym. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
Plan kampanii obejmuje cykl 6 imprez sportowo-rekreacyjnych, które odbywać się będą w każdy weekend w innej miejscowości. Pierwsza tego typu impreza odbędzie się już 9 maja w Gnieźnie. Finał kampanii wojewódzkiej „Uzależnia mnie tylko sport” odbędzie się 13 czerwca w Malanowie.
Poniżej szczegółowy harmonogram imprez w subregionie nr. 3:

O szczegółach kampanii możecie Państwo przeczytać tutaj





 
HARMONOGRAM ZAWODÓW - wyjazdy
"UZALEŻNIA MNIE TYLKO SPORT"

 
MIEJSCOWOŚĆ TERMIN          GODZ. ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW
GNIEZNO               09.05.2015         10:00 wyjazd z parkingu ZST godz. 7:30
POWIDZ               16.05.2015         10:00
ŚREM               24.05.2015         10:00
KONIN               31.05.2015         11:30
WRZEŚNIA       06.06.2015         10:00
MALANÓW       13.06.2015         10:00
 
 
Wiek uczestników:
5 przedszkolaków + 5 rodziców
20 uczniów szkoła podstawowa - 20 rodziców
10 uczniów gimnazjum - 10 rodziców
10 uczniów szkoła ponadgimnazjalna - 10 rodziców
 
Organizatorzy zapewniają:
- transport
- ubezpieczenie
- ciepły posiłek 
 
Kontakt:
Maria Bychawska tel. 504 199 196
Zapisy u Pana Ireneusza Smolarka MOS  tel. 609713039

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności