KarTony nagród dla „Słonecznej Szóstki” !
Przedszkole „Słoneczna Szóstka” zajęło drugie miejsce w konkursie ogólnopolskim „Kartony nagród” zorganizowanym przez Tetra Pak SP. z o.o. i MLEKO Z KLASĄ.

.jpg)

Przedszkole „Słoneczna Szóstka” zajęło drugie miejsce w konkursie ogólnopolskim „Kartony nagród” zorganizowanym przez Tetra Pak SP. z o.o. i MLEKO Z KLASĄ. Zadaniem konkursowym było wymyślenie, przygotowanie i nagranie pod kierunkiem nauczyciela spotu reklamowego kartonów do mleka. Film przygotowany przez Słoneczną Szóstkę pt. „Kartonik – przyjaciel środowiska” ujął jurorów wykorzystaniem motywu starego kina, perfekcyjnym wykonaniem i ukazaniem motywu ekologicznego. Koordynatorem konkursu była pani Aneta Kolańska i pani Aldona Muras.
Celem konkursu było inicjowanie wśród uczniów innowacyjności oraz artystycznych form wyrazu, propagowanie nawyku codziennego picia mleka w kartonach oraz promowanie programu Mleko z Klasą.
Zwycięski spot reklamowy zobaczyć można na stronie www.konkurs.mlekozklasa.pl

.jpg)

