Logo Miasta Śrem

Kolejne spotkanie Pasjonatów za nami

21 stycznia o godz. 17.00 w Kinoteatrze "Słonko" odbyło się kolejne, trzydzieste drugie spotkanie cyklu "Pasjonaci - Ocalić od zapomnienia". 
Tym razem uczestnicy wspominali Franka Sinatrę. Spotkanie tradycyjnie prowadził pan Zbigniew Hoppe. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią z tego wydarzenia.

Kolejne spotkanie cyklu już 18 lutego - tym razem tematem wspomnień będzie Mieczysław Fogg.

Zapraszamy !
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności