Logo Miasta Śrem

Komunikacja miejska 1 listopada

KOMUNIKAT
Burmistrz Śremu informuje, że w celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego 1 listopada 2022 r. (Wszystkich Świętych) uruchomione będą dodatkowe autobusy komunikacji miejskiej (oznaczone "CMENTARZ"):
  • odjazdy na Cmentarz Komunalny z przystanku przy ul. Piłsudskiego o godz. 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00 i 13:30
  • powroty z Cmentarza Komunalnego o godz. 10:45, 11:30, 12:15, 13:00 oraz po zakończeniu mszy świętej
 
Trasa ww. kursów przebiegać będzie w następujący sposób:
Piłsudskiego - Mickiewicza I - Mickiewicza II - Mickiewicza III - Gostyńska - Staszica II - Staszica I - Chłapowskiego II - Chłapowskiego I - Kilińskiego III - Aleja Solidarności - Grottgera - Cmentarz Komunalny.
 
 
UWAGA!!!
Ze względu na wzmożony ruch samochodów osób spoza Śremu zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta o korzystanie z bezpłatnej komunikacji miejskiej.
 



Burmistrz Śremu
 
                       Adam Lewandowski
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności