Logo Miasta Śrem

Komunikacja Miejska w dniu 1 listopada 2007 - ogłoszenie

OGŁOSZENIE Urząd Miejski w Śremie informuje, że w związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych dnia 01 listopada 2007 r. komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedzielę...

OGŁOSZENIE

Urząd Miejski w Śremie informuje, że w związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych dnia 01 listopada 2007 r. komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedzielę i święta.
Ponadto w celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego
01 listopada br. uruchomione będą dodatkowe kursy komunikacji miejskiej (autobus oznaczony tabliczką CMENTARZ)

– odjazdy na Cmentarz Komunalny o następujących godzinach:
9:30, 10:30, 11:30, 13:00, 13:30

– powroty z Cmentarza Komunalnego o następujących godzinach:
10:00, 11:00, 12:00, 15:00, 15:30, 16:00


Trasa dodatkowych kursów przebiegać będzie w następujący sposób:

Piłsudskiego › Mickiewicza I › Mickiewicza II › Mickiewicza III › Gostyńska › Staszica II › Staszica I › Chłapowskiego II › Chłapowskiego I › Kilińskiego II › Kilińskiego I › Sikorskiego › Szpital › Aleja Solidarności › Grottgera › Cmentarz Helenki.


UWAGA!
Ponadto w dniu 1 listopada br. uruchomiony będzie dodatkowy autobus oznaczony tabliczką CMENTARZ kursujący w miarę potrzeb pasażerów.

Ze względu na wzmożony ruch samochodów osób spoza Śremu, zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta o korzystanie w okresie świątecznym z usług komunikacji miejskiej.


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności