Logo Miasta Śrem

Komunikacja miejska w Świeto Zmarłych

Urząd Miejski w Śremie informuje, że w związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych dnia 1 listopada 2008 r. komunikacja miejska będzie funkcjonowała jak w niedzielę i święta.

OGŁOSZENIE


Ponadto w celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego 1 listopada br. uruchomione będą 3 dodatkowe autobusy komunikacji miejskiej (oznaczoneCMENTARZ):

– odjazdy na Cmentarz Komunalny w cyklu wahadłowym w godzinach
    od ok. 9.30 do 13.30

– powroty z Cmentarza Komunalnego w cyklu wahadłowym w godzinach
    od ok. 10.00 do 16.00

Czas trwania cyklu ok. 30 min.


Trasa ww. kursów przebiegać będzie w następujący sposób:

Piłsudskiego → Mickiewicza I → Mickiewicza II → Mickiewicza III → Gostyńska → Staszica II → Staszica I → Chłapowskiego II → Chłapowskiego I → Kilińskiego II → Aleja Solidarności → Grottgera → Cmentarz Helenki.

UWAGA!!!

Ze względu na wzmożony ruch samochodów osób spoza Śremu, jak również utrudnienia wynikające z przebudowy skrzyżowania ulic: Kilińskiego, Powstańców Wielkopolskich i Sikorskiego, zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta o korzystanie w okresie świątecznym z usług komunikacji miejskiej.

 

Burmistrz Śremu

Adam Lewandowski


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności