Logo Miasta Śrem

Komunikat do mieszkańców wsi Pysząca

KOMUNIKAT DO MIESZKAŃCÓW WSI PYSZĄCA
W związku z plagą insektów w dniu 16.08.2018 r. od godz. 14.00 prowadzona będzie dezynsekcja posesji zaatakowanych przez prusaki w rejonie ulic: Wierzbowej, Ceglanej, Parkowej, Konwaliowej, Długiej do ul. Konwaliowej.
 
Mieszkańcy proszeni są o usunięcie zbędnych przedmiotów z terenu posesji (drobny sprzęt, zabawki, pranie itp.).
 
Mieszkańcy, którzy nie wyrażą zgody na prowadzenie dezynsekcji w rejonie ich posesji, proszeni są o złożenie u sołtysa stosownych oświadczeń.
 
Dezynsekcja zostanie powtórzona po upływie 14 dni.
W przypadku wystąpienia opadów atmosferycznych lub silnego wiatru, planowany termin dezynsekcji ulegnie zmianie.
 
W dniach 10.08.2018 r. oraz 13.08.2018 r. w godz. od 16.00 do 18.00 w świetlicy wiejskiej w Pyszącej będzie możliwość bezpłatnego odbioru preparatu żelowego do zwalczania prusaków wewnątrz budynków i pomieszczeń gospodarskich do zastosowania w celu uzupełnienia dezynsekcji prowadzonej przez gminę na zewnątrz. W trakcie wydawania preparatu będzie udzielany instruktaż jego stosowania.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności