Logo Miasta Śrem

Komunikat dotyczący gminnych przewozów pasażerskich

KOMUNIKAT 
dotyczący gminnych przewozów pasażerskich
Burmistrz Śremu informuje, że w związku z sytuacją niezależną od gminy Śrem tj. odstąpieniem od podpisania umowy przez oferenta - firmę TOTEM Sp. z o.o., w związku z przeprowadzonym postępowaniem publicznym pn. „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich”, od 1 lipca 2022 r. nie zostanie wprowadzony nowy rozkład jazdy.

W celu zapewnienia ciągłości świadczonej usługi wynegocjowana cena wozokilometra jest wyższa od zaoferowanej w postępowaniu przetargowym, co nie pozwala na wprowadzenie zakładanych zmian w rozkładzie jazdy, w ramach zabezpieczonych środków finansowych w tegorocznym budżecie gminy Śrem.
Biorąc pod uwagę powyższe nadal będzie obowiązywał dotychczas realizowany rozkład jazdy.
 
Burmistrz Śremu
 
Adam Lewandowski

Pliki do pobrania:

Komunikat.pdf
Format: pdf, 236.54 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności