Logo Miasta Śrem

Konferencja na temat funkcjonowania klastrów w rozwoju gospodarczym.

Dnia 21 maja 2007r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyła się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej...

Dnia 21 maja 2007r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyła się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości na temat Rola klastrów w rozwoju gospodarczym.

Zebranych przywitał Pan Krzysztof Łożyński Zastępca Burmistrza Śremu. Pierwszy wykład na temat zastosowań strategii relacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami wygłosił Pan prof. zw. dr hab. inż. Leszek Pacholski  Dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Następnie zostały przedstawione modele funkcjonowania klastrów włoskich przez Panią dr inż. Marie Ładzińską – Depko  Wiceprezydenta Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Poznaniu.

Ostatni wykład wygłosiła Pani mgr Hanna Mieszała z Biura Rady ds. Innowacji przy Marszałku Województwa Wielkopolskiego na temat projektu działania Centrum Innowacji Regionu Śremskiego, które jest realizowane w oparciu o zgłaszane informacje przez przedsiębiorstwa powiatu śremskiego.

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności