Logo Miasta Śrem

Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!”

W piątek 29 marca 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie odbył się – pod patronatem Burmistrza Śremu -  Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Grasz w zielone? – Gram!” 
W konkursie wzięło udział 7 drużyn ze szkół podstawowych gminy Śrem. Uczniowie klas trzecich wykazali się dużą wiedzą ekologiczną, znajomością roślin i zwierząt chronionych oraz pomysłowością w wykonaniu i zaprezentowaniu plakatu „Ziemia – planeta naszych marzeń”.
 
Najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, a trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Katolickiej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Śremie. 

Galeria zdjęć

Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!” Konkurs Ekologiczny pn. „Grasz w zielone? – Gram!”
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności