Logo Miasta Śrem

Konkurs na najsympatyczniejszego kierowcę Komunikacji Miejskiej w Śremie wydłużony do 28 lutego 2018 roku

komunikacja-miejska-st1.png
Operator Komunikacji Miejskiej w Śremie TOTEM Sp. z o.o. oraz Urząd Miejski w Śremie zapraszają do udziału Konkursie na najsympatyczniejszego kierowcę Komunikacji Miejskiej w Śremie.
 

Uwaga ! Ogranizator konkursu na najsympatyczniejszego kierowcę firma TOTEM Sp. z o.o. informuje o wydłużenu konkursu  do 28 lutego 2018 roku. Rostrzygnięcie konkursu nastapi 1 marca 2018 roku.

Konkurs będzie przeprowadzony w celu wyłonienia najsympatyczniejszego kierowcy komunikacji miejskiej w Śremie. Dla najsympatyczniejszego kierowcy przewidziano nagrodę pieniężną. 

Organizatorem konkursu jest Operator Komunikacji Miejskiej w Śremie Firma TOTEM Sp. z o.o.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności