Logo Miasta Śrem

Konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę wielkanocną w Muzeum Śremskim rozstrzygnięty

W sobotę 27 marca, br. w Muzeum Śremskim rozstrzygnięty został konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę wielkanocną.
W rywalizacji mogły wziąć udział osoby indywidualne lub grupy, zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Najłatwiej było wybrać najwyższą palmę- tu decydowały centymetry, ale z wyborem najpiękniejszej palmy jury miało problem ze wskazaniem zwycięzcy.

Nagrodzeni:

 
I nagroda za najwyższą palmę (palma mierzyła 3,70 m.)- Agata Nowak
(kosz słodyczy, nagroda książkowa i bilet na dowolnie wybrane zajęcia w Muzeum Śremskim)

I nagroda za najpiękniejszą palmę- grupa z przedszkola w Manieczkach
(kosz słodyczy, nagroda książkowa i bilet na dowolnie wybrane zajęcia w Muzeum Śremskim)

II nagroda za najpiękniejszą palmę- grupa z przedszkola w Wieszczyczynie
(słodycze, nagroda książkowa i bilet na dowolnie wybrane zajęcia w Muzeum Śremskim)

Wyróżnienia:
1.    Grupa z przedszkola im. bł. E. Bojanowskiego w Śremie
2.    Klasa Va ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Śremie
3.    Klasa II ze Szkoły Podstawowej w Chwałkowie Kościelnym
4.    Zuzanna Konopka
5.    Grupa ze świetlicy w Nowieczku
(słodycze, nagroda książkowa i bilet na dowolnie wybrane zajęcia w Muzeum Śremskim)

Wszystkim serdecznie gratulujemy!





powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności