Konkurs prac dyplomowych rozstrzygnięty
25 listopada br. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się spotkanie podsumowujące IV edycję konkursu prac dyplomowych dotyczących Gminy Śrem.
Celem konkursu jest podejmowanie wśród młodzieży akademickiej tematów badań interdyscyplinarnych wzbogacających wiedzę naukową o gminie Śrem oraz popularyzacja aktualnego dorobku w tym zakresie w środowisku lokalnym i regionalnym.
W konkursie złożono 10 prac: dwie licencjackie, jedną inżynierską, pięć magisterskich i dwie prace podyplomowe.
Kapituła konkursowa w składzie: prof. dr. hab. Przemysław Deszczyński, prof. dr. hab. Józef Orczyk, prof. dr. hab. Leszek Romanowski, mgr. Adam Podsiadły, wyłoniła zwycięzcę – Jacka Adamczyka autora pracy magisterskiej „Bluetooth Low Energy Beacons in the concept of modern hospital reception desks” („Wykorzystanie technologii Bluetooth Low Energy Beacons w systemach rejestracji pacjentów w placówkach medycznych”)”
Laureat z rąk Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego otrzymał nagrodę główną w wysokości 3 000 zł. Pozostałym uczestnikom konkursu Burmistrz wręczył dyplomy pamiątkowe.
Organizatorem konkursu była Gmina Śrem przy współpracy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego.





