Logo Miasta Śrem

Letni obóz w szkole

Mimo czasu wakacji, to nie jest prawdą, że śremskie szkoły świecą pustkami. Dowodem na to może być letni obóz w szkole zorganizowany na początku lipca przez Stowarzyszenie...

Mimo czasu wakacji, to nie jest prawdą, że śremskie szkoły świecą pustkami. Dowodem na to może być letni obóz  w szkole zorganizowany na początku lipca przez Stowarzyszenie Aktywności Fizycznej Mieszkańców Ziemi Śremskiej oraz Szkołę Podstawową nr 6 im. Braci Barskich w Śremie.

Uczestnicy obozu brali udział w zajęciach sportowo rekreacyjnych na basenie oraz mieli okazję odbyć rejs po Warcie statkiem wycieczkowym BAJKA do Kotowa na ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. W trakcie turnusu odbyła się wycieczka do Cichowa, a Klub Żeglarski Odlewnik zorganizował dla obozowiczów żeglarską wyprawę. Uczestnicy letniego obozu brali udział w ciekawych zajęciach komputerowych w pracowniach szkolnych oraz w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej.
W obozowych zajęciach wzięło udział 21 dzieci, pod opieką 3 wychowawców.
Patronat nad letnim obozem w szkole objął Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności