Logo Miasta Śrem

Lodowisko otwarte

W piątkowe południe 5 grudnia br. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski i prezes spółki Śremski Sport otworzyli nowy obiekt sportowy przy ul. Staszica - sztuczne lodowisko.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu lodowiska przez ks. prałata Mariana Bruckiego na lodowej tafli zaprezentowali się w specjalnym pokazie młodzi mistrzowie jazdy figurowej z Miejskiego Klubu Łyżwiarskiego - MKŁ Łódź.

Podczas ceremonii otwarcia nie zabrakło tortu w kształcie lodowiska. Po części oficjalnej lodowisko zostało udostępnione mieszkańcom, którzy przez cały piątkowe popołudnie mogą na nowym lodowisku jeździć bezpłatnie.


Fotorelacja z otwarcia lodowiska





   

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności