Logo Miasta Śrem

Medale Prezydenta RP dla strażników miejskich w Śremie

Dnia 23 czerwca br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość uhonorowania odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP osób szczególnie zasłużonych w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz za ratowanie życia ludzkiego.

Dnia 23 czerwca br. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość uhonorowania odznaczeniami państwowymi nadanymi przez Prezydenta RP wielkopolan szczególnie zasłużonych  w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz za ratowanie życia ludzkiego. Brązowe medale za zasługi z rąk Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka otrzymali strażnicy miejscy Śremie: Damian Czeterbok, Tomasz Frąckowiak, Damian Bąk, Jacek Galler, Marian Goliński, Grzegorz Jankowiak, Jarosław Kmieciak, Grzegorz Mularczyk, Włodzimierz Plewa, Jarosław Potocki. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski podczas uroczystości w swoim wystąpieniu pogratulował strażnikom oraz podkreślił ich rolę i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.










 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności