Logo Miasta Śrem

Metropolitalny Kongres Trzeźwości

W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Poznaniu odbędzie się Metropolitalny Kongres Trzeźwości, w którym udział będzie brał Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

Pliki do pobrania:

plakat-internet.pdf
Format: pdf, 85.32 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności