Logo Miasta Śrem

Mistrzostwa Polski w Petanque - Śrem 2009

Już w najbliższy weekend, 29-30 sierpnia na bulodromach w Śremie przy ulicy Zamenhofa odbędzie się jedna z najważniejszych, tegorocznych imprez sportowych w kalendarzu petanque - Klubowe Mistrzostwa Polski Śrem 2009.
Już w najbliższy weekend, 29-30 sierpnia br. na bulodromach w Śremie przy ulicy Zamenhofa odbędzie się jedna z najważniejszych, tegorocznych imprez sportowych w kalendarzu petanque - Klubowe Mistrzostwa Polski Śrem 2009. O tytuł najlepszej drużyny zmierzą się ze sobą, aż 22 sześcioosobowe drużyny reprezentujące prawie wszystkie kluby zrzeszone w Polskiej Federacji Petanque. Do Śremu przybędzie czołówka polskich zawodników.  Nasze miasto będą reprezentować dwie drużyny Śremskiego Klubu Petanque. 

Członkowie Klubu Krótkofalowców "Lambda" na falach eteru będą informowali o trwających w Śremie Klubowych Mistrzostwach Polski w Petanque. W czasie Mistrzostw Śremska Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała" będzie uczyła udzielania pierwszej pomocy.

Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, Spółka Śremski Sport, Śremski Klub Petanque oraz  Polska Federacja Petanque zapraszają wszystkich sympatyków boule na Klubowe Mistrzostwa Polski Śrem 2009. Uroczyste otwarcie rozgrywek w sobotę 29 sierpnia br. o godz. 8:45, zakończenie w niedzielę 30 sierpnia br. - ok. godz. 16:00.

www.petanque.pl

www.boule.srem.com.pl
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności