Logo Miasta Śrem

Młodzi śremianie zdobyli srebro

W dniach 5-6 czerwca br. reprezentacja Śremu zdobyła drugie miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Gimnazjów w Petanque w Dębicy. Śrem reprezentowali zawodnicy z Gimnazjum Nr 1.
W dniach 5-6 czerwca br. reprezentacja Śremu zdobyła drugie miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Gimnazjów w Petanque w Dębicy. Śrem reprezentowali zawodnicy z Gimnazjum Nr 1: Daniel Cichocki, Max Wojciechowski oraz Mateusz Wojna. Opiekunem drużyny była nauczycielka wychowania fizycznego Marzena Sobora.
W rozgrywkach w Dębicy startowało łącznie 14 drużyn z całego kraju. Śremianie w eliminacjach w sześciu spotkaniach, czterokrotnie pokonali przeciwników. W półfinale reprezentacja Śremu pokonała drużynę z Nysy, natomiast w finałowym pojedynku, niestety uległa silniejszej drużynie z Dzierżoniowa.
 
www.petanque.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności