Logo Miasta Śrem

Mozart w Kinoteatrze Słonko

Dziś w Kinoteatrze Słonko odbył się kolejny koncert muzyków Filharmonii Poznańskiej. Koncert kwintetu smyczkowego wzbudził bardzo duże zainteresowanie młodych słuchaczy ze szkół podstawowych nr. 4 i nr. 6.
Dziś w Kinoteatrze Słonko odbył się kolejny koncert muzyków Filharmonii Poznańskiej. Koncert  kwartetu smyczkowego wzbudził bardzo duże zainteresowanie młodych słuchaczy ze szkół podstawowych nr. 4 i nr. 6.
W repertuarze kwartetu znalazły się przeboje wiedeńskiej muzyki klasycznej Mozarta oraz Straussa. Podczas koncertu słuchacze mogli wysłuchać także historii oraz ciekawostek związanych z życiem wybitnych autorów.
Kolejny koncert już 11 lutego br.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Śremskiego Ośrodka Kultury.

www.sok.srem.pl

 




powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności