Logo Miasta Śrem

Nabór wniosków - Program Priorytetowy "Moja Woda"

  
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” na lata 2020-2024.

Celem programu jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych, wykorzystywanie zgromadzonej wody odpadowej i roztopowej, a także podniesienie poziomu ochrony przed skutkami zmian klimatu i zagrożeń naturalnych.

Podmiotami, które mogą ubiegać się o dofinansowanie są osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny.

Termin naboru wniosków trwa od dnia 1 lipca 2020 r. do dnia 31 maja 2024 r. lub do czasu rozdysponowania puli środków.

Więcej informacji na stronie wfosgw.poznan.pl
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności