Logo Miasta Śrem

​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację

W piątek 2 grudnia odsłonięto odnowiony nagrobek generała Józefa Wybickiego w Brodnicy.
20221202_110530.jpg
Z inicjatywą odnowienia nagrobka wyszło Stowarzyszenie Miłośników Dziedzictwa Narodowego im. gen. Józefa Wybickiego. Z sukcesem zrealizowano ją w 2022 roku, który został ogłoszony Rokiem Józefa Wybickiego.
 
Po uroczystym odsłonięciu wstęgi i odśpiewaniu hymnu polskiego, w Pałacu Mańkowskich nastąpiło podsumowanie przedsięwzięcia: przedstawienie historii nagrobka, podziękowania skierowane do wszystkich zaangażowanych w to działanie.  Do akcji włączyła się także gmina Śrem.

Galeria zdjęć

​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację ​Nagrobek Józefa Wybickiego przeszedł renowację
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności