Logo Miasta Śrem

Nagroda dla Gminy Śrem

Sąd Konkursowy Towarzystwa Urbanistów Polskich przyznał nagrodę Gminie Śrem „Za realizację projektu: Aktywizacja Wielkiej Pętli Wielkopolski – Zagospodarowanie Terenów Nadbrzeżnych w Śremie”.
9 marca 2015 roku Sąd Konkursowy Towarzystwa Urbanistów Polskich przyznał nagrodę Gminie Śrem „Za realizację projektu: Aktywizacja Wielkiej Pętli Wielkopolski – Zagospodarowanie Terenów Nadbrzeżnych w Śremie”. 
 
Zycięski projekt dotyczył modernizacji infrastruktury turystycznej, w ramach której zagospodarowano tereny nadbrzeżne Warty w Śremie.

Realizacja inwestycji odbywała się w dwóch etapach:
1. Budowa ciągu pieszo-rowerowego wraz z oświetleniem i zasilaniem wzdłuż rzeki Warty na odcinku długości 807,60 m. 
2. Budowa Promenady - etap II oraz przebudowa ul. Nadbrzeżnej w Śremie.
 
13 marca br. podczas targów BUDMA w Poznaniu w ramach Dnia Urbanisty Burmistrz Śremu Adam Lewandowski odebrał wyróżnienie.




 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności