Logo Miasta Śrem

Najlepsi nauczyciele nagrodzeni

W środę, 14 października br. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali Cechu Rzemiosł Różnych odbyła się gminna uroczystość, w której udział wzięli wyróżnieni nauczyciele raz dyrektorzy śremskich placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Śrem.
W środę, 14 października br. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali Cechu  Rzemiosł Różnych odbyła się gminna uroczystość, w której udział wzięli wyróżnieni nauczyciele raz dyrektorzy śremskich placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Śrem.

Zaproszonych gości powitała Barbara Jabłońska, Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych. Na spotkaniu Burmistrz Śremu, Adam Lewandowski wręczył 14 nauczycielom nagrody za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Ponadto poruszył problem uczniów, których niestety z roku na rok jest coraz mniej i w związku z tym, trzeba poświęcić im więcej uwagi.

Udział w uroczystości wzięli: Andrzej Mieloszyński, członek Rady Miejskiej w Śremie, Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Bartosz Żeleźny, Przedstawiciel Kuratora Oświaty w Poznaniu  Renata Czupała, Bogusław Banachowicz Przedstawiciel NSZZ „Solidarność" Międzyzakładowej Komisji   Pracowników Oświaty i Wychowania Region Wielkopolska oraz Bogdan Figaniak- Prezes Oddzialu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Śremie.






powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności