Logo Miasta Śrem

Najlepsi wielkopolscy zawodnicy w brazylijskim jiu-jitsu już wyłonieni

24 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Śremie odbył się Wielkopolski Turniej w Brazylijskim Jiu-Jitsu o puchar Burmistrza Śremu.
W zawodach wzięło udział ponad 200 uczestników ze Śremu, Dolska, Książa Wielkopolskiego, Poznania oraz Rokietnicy. Rozdano 76 medali. Rywalizacja była połączona z imprezą integracyjną dla dzieci i rodziców.

Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Walki LEO. 

 
DSC09601-(1).JPG
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności