Namaluj swojego Misia
Przedszkole "Słoneczna Szóstka" z okazji Tygodnia Pluszowego Misia ogłosiło ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „Namaluj swojego Misia”. Na konkurs wpłynęły 924 prace z 523 placówek z całej Polski, które zostały wyeksponowane na terenie placówki.
W dniu 25 listopada br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury wybierało prace uwzględniając przede wszystkim samodzielność, pomysłowość i kreatywność.
Postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia
Kategorie wiekowe:
I miejsce w kategorii wiekowej lat 3
Jan Pawłowicz Staromiejski Ośrodek Kultury Młodzieży w Krakowie
II miejsce kategorii wiekowej lat 3
Amelia Nowicka Gminne Przedszkole „Pod słonecznym Lasem” w Pęclinie
III miejsce w kategorii wiekowej lat 3
Aleksander Kuśmierski Przedszkole nr 11 Koszalin
I miejsce w kategorii wiekowej lat 4
-Magda Grzegorczuk Gminne Przedszkole 16-050 Michałowo
II miejsce w kategorii wiekowej lat 4
Nikodem Wiktor Przedszkole Publiczne nr 2 im.K.Makuszyńskiego, Wadowice
III miejsce w kategorii wiekowej lat 4
Roksana Opałacz Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia, Mielec
I miejsce w kategorii wiekowej lat 5
Anna Biernat Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierczynie
II miejsce w kategorii wiekowej lat 5
Wiktor Rudka Samorządowe Przedszkole,08-117 Wodzyń
III miejsce w kategorii wiekowej lat 5
Julia Grzejdak, Punkt Przedszkolny w Wojtaszycach
I miejsce w kategorii wiekowej lat 6
Aleksander Pyrdek Przedszkole Samorządowe Krzeszowice
II miejsce w kategorii wiekowej lat 6
Oliwia Trawka Przedszkole nr 8 Tychy
III miejsce w kategorii wiekowej lat 6
Oliwia Orlak Samorządowe Przedszkole nr 154 im. Janusza Korczaka Kraków
Wyróżnienia:
-Przedszkole „Jarzębinka” , grupa BIEDRONKI Warszawa
-Aleks Burzyński Przedszkole Miejskie nr 115 Łódź
-Weronika Knop Publiczne Przedszkole w Trzebiatowie
-Sylwia Szczepańska Publiczne Przedszkole nr 2 „Bajeczka" Jarocin


