Coraz więcej osób wchodzi na lód na jeziorze Grzymisławskim. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i rozsądku!
Wchodzenie na lód jest niebezpieczne i może zakończyć się nieszczęśliwie. Warstwa lodu nie jest wystarczająco gruba, a zalegający śnieg powoduje, że woda mrozi się dużo wolniej.