Logo Miasta Śrem

Nie wchodź na lód na jeziorze!

Coraz więcej osób wchodzi na lód na jeziorze Grzymisławskim. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i rozsądku!
 
chunks-of-ice-3216492_1920.jpg
Wchodzenie na lód jest niebezpieczne i może zakończyć się nieszczęśliwie. Warstwa lodu nie jest wystarczająco gruba, a zalegający śnieg powoduje, że woda mrozi się dużo wolniej.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności