Logo Miasta Śrem

Niebawem uruchomienie obwodnicy!!

W sobotę 22 września obchodziliśmy kolejny Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji z inicjatywy klubu rowerowego "Żwawe Dziadki" śremskimi ulicami odbył się rajd o długości ponad 20 km,...

W sobotę 22 września obchodziliśmy kolejny Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji z inicjatywy klubu rowerowego "Żwawe Dziadki" śremskimi ulicami odbył się rajd o długości ponad 20 km, zakończony na Rynku w Śremie.
Przypominając o kampanii ekologicznej, zachęcamy do jazdy rowerem nie tylko podczas tego szczególnego dnia, ale również we wszystkie pozostałe 364 dni roku..
Niech hasła: TY TEŻ MASZ WPŁYW NA ZMIANY KLIMATU. KORZYSTAJ Z TRANSPORTU PUBLICZNEGO. IDŹ PIESZO. JEDŹ ROWEREM. PODWIEŹ SĄSIADA.  ZMIENIAJ NAWYKI!! towarzyszą nam nieustannie.


obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności