Logo Miasta Śrem

Nowa linia komunikacji miejskiej: Śrem-Grzymysław-Ostrowo-Drzonek-Wieszczyczyn-Rusocin-Nowieczek-Masłowo-Śrem

W czwartek 25 września 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie nastąpiło podpisanie z gminą Dolsk porozumienia w sprawie wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego.
W czwartek 25 września 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie nastąpiło podpisanie z gminą Dolsk porozumienia w sprawie wspólnej realizacji publicznego transportu zbiorowego. 
 
Na mocy porozumienia w październiku zostanie uruchomiona nowa linia komunikacyjna nr 17 z trasą przejazdu: 
Śrem-Grzymysław-Ostrowo-Drzonek-Wieszczyczyn-Rusocin-Nowieczek-Masłowo-Śrem. 
 
Planowane kursy będą realizowane w dni robocze z przystanku początkowego przy ul. Piłsudskiego w Śremie o godz. 6:40 i 15:20.  


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności