Logo Miasta Śrem

Nowa myjnia w Śremie

W dniu 31 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie samoobsługowej myjni samochodowej na parkingu przy Intermarche. Na uroczystość zostali zaproszeni Burmistrz Śremu Adam Lewandowski,...

W dniu 31 maja br. nastąpiło oficjalne otwarcie samoobsługowej myjni samochodowej na parkingu przy Intermarche. Na uroczystość zostali zaproszeni Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, Starosta Tadeusz Waczyński oraz Wicestarosta Piotr Ruta, którzy wspólnie przecięli wstęgę w towarzystwie jej właścicieli - Państwa Anny i Krzysztofa Gapys.


obrazek

obrazek



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności