Logo Miasta Śrem

Nowa strażniczka miejska

Pani Marta Migacz dnia 5 lutego br. po pozytywnym ukończeniu przeszkolenia i pomyślnym zdaniu egzaminu na strażnika, złożyła ślubowanie w obecności Burmistrza Śremu, Komendanta Straży Miejskiej i kolegów strażników.
Tym samym od dnia 6 lutego br. stała się pełnoprawnym strażnikiem miejskim, posiadającym uprawnienia do sprawowania czynności służbowych.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności