Logo Miasta Śrem

Nowe ścieżki pieszo-rowerowe

Dnia 7 maja rozpoczną się prace w zakresie oznakowania poziomego dróg będących w zarządzie gminy Śrem oraz ścieżek rowerowych.
 
droga-rowerowa.jpg

Przygotowując się do rozbudowy infrastruktury rowerowej na terenie gminy, zlecono opracowanie projektowe ścieżek rowerowych w Śremie. Zgodnie z jej wytycznymi gmina przystępuje do wyznaczenia nowych ścieżek pieszo-rowerowych na istniejących już chodnikach.

Nowe oznakowanie pojawi się na chodnikach przy ulicach:
  • Kilińskiego (na odcinku od ul. Chłapowskiego do Ronda św. Jana Pawła II)
  • Chłapowskiego (na odcinku od ul. Kilińskiego do ul. 1 Maja)
  • Chłapowskiego (deptak)
  • Działyńskiego (na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Powstańców Wlkp.)
Rozpoczęcie prac w określonym terminie (7 maja) nastąpi przy sprzyjających warunkach pogodowych. 
Zlecenie gminy Śrem realizuje Rotomat Sp. z o.o., oddział w Poznaniu.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności