Logo Miasta Śrem

Nowi strażnicy miejscy

W dniu 7 maja br. Straż Miejska w Śremie pozyskała dwóch nowych strażników. Porządku i bezpieczeństwa w naszej gminie będą również pilnować Piotr Grobelny oraz Damian Czeterbok -...

W dniu 7 maja br. Straż Miejska w Śremie pozyskała dwóch nowych strażników. Porządku i bezpieczeństwa w naszej gminie będą również pilnować Piotr Grobelny oraz Damian Czeterbok - pierwszy na stanowisku Dyżurnego, drugi - jako patrolowy.

Obaj panowie w Straży Miejskiej pracują już od 13 grudnia 2002 r., na stanowiskach operatorskich związanych z monitorowaniem miasta. 7 maja, po spełnieniu ustawowych warunków, ukończeniu kursów, szkoleń i zdaniu wymaganych egzaminów, złożyli uroczyste ślubowanie w obecności  Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego oraz Komendanta Straży Miejskiej Mariana Golińskiego, wstępując w szeregi strażników miejskich. Jednocześnie, uwzględniając minione lata pracy w Straży, panowie otrzymali stopień młodszego strażnika. 

obrazek

obrazek


www.strazmiejska.srem.com.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności