Logo Miasta Śrem

Nowy polski obywatel otrzymał dowód osobisty

​5 marca br. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski uroczyście wręczył dowód osobisty obywatelowi polskiemu, którego korzenie rodzinne wywodzą się z Pyszącej. 
Pan Lech Jeske, aktualnie mieszkający w Hiszpanii, przed dwoma laty otrzymał potwierdzenie obywatelstwa polskiego od wojewody mazowieckiego, a w październiku 2018 roku w Śremie złożył wniosek o dowód osobisty. Dziś, będąc w podróży po ojczystym kraju swoich przodków, odebrał w ratuszu polski dokument tożsamości.
 
IMG_6749.JPG
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności