Nowy strażnik miejski przyjęty do służby
4 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Śremie Pan Tomasz Lewandowski złożył ślubowanie i przyjęty został do służby na stanowisko młodszego strażnika.
Pan Tomasz Lewandowski jest mieszkańcem Śremu. Wybrany został w konkursie, w którym wzięło udział 26 kandydatów. Z dniem 16 lipca 2014 r. przyjęty został do służby na stanowisko aplikanta. Ukończył szkolenie dla strażników miejskich w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku oraz kurs uprawniający do kontroli ruchu drogowego i do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.
Zgodnie z wymogiem ustawowym dnia 4 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Śremie złożył ślubowanie w obecności Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego oraz Komendanta Straży Miejskiej w Śremie Mariana Golińskiego i przyjęty został do służby na stanowisko młodszego strażnika.


Pan Tomasz Lewandowski jest mieszkańcem Śremu. Wybrany został w konkursie, w którym wzięło udział 26 kandydatów. Z dniem 16 lipca 2014 r. przyjęty został do służby na stanowisko aplikanta. Ukończył szkolenie dla strażników miejskich w Ośrodku Szkoleniowym w Gdańsku oraz kurs uprawniający do kontroli ruchu drogowego i do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.
Zgodnie z wymogiem ustawowym dnia 4 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Śremie złożył ślubowanie w obecności Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego oraz Komendanta Straży Miejskiej w Śremie Mariana Golińskiego i przyjęty został do służby na stanowisko młodszego strażnika.



