Logo Miasta Śrem

Obowiązki posiadaczy materiałów zawierających azbest

KOMUNIKAT Przypominamy, iż zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 października 2003 r. w sprawie wymagań...

KOMUNIKAT


    Przypominamy, iż zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 października 2003 r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystania i przemieszczenia azbestu oraz wykorzystania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których był lub jest wykorzystywany azbest (Dz. U. Nr 192, poz. 1876) na właścicieli, zarządców lub użytkowników miejsc, w których był lub jest wykorzystywany azbest lub wyroby zawierające azbest nałożony został obowiązek przeprowadzania inwentaryzacji, poprzez sporządzenie spisu z natury, zastosowanych wyrobów zawierających azbest. Wynik inwentaryzacji ujmuje się w informacji, którą następnie osoby fizyczne niebędące przedsiębiorcami przekazują burmistrzowi, a przedsiębiorcy – wojewodzie. Informacja podlega corocznej aktualizacji w terminie do 31 stycznia każdego roku.

    W związku z powyższym prosimy o dostarczenie stosownej informacji do Urzędu Miejskiego w Śremie w terminie do 31 stycznia 2007 r. Formularze zgłoszeniowe uzyskać można w Zespole Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego
w Śremie (Plac 20 Października 1, pok. 2) lub pobrać z „Poradnika interesanta” zamieszczonego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Śremie: www.srem.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Zespół Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Śremie (tel. 061 28 35 225, wew. 138, 140).



PLIKI DO POBRANIA:

AZBEST - ankiety 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności