Obóz harcerski w Pogorzelicy
Komenda Hufca ZHP Śrem jest organizatorem letniego obozu wypoczynkowego dla zuchów i harcerzy oraz dzieci i młodzieży niezrzeszonej w ZHP „REJS PO PRZYGODĘ”.
Od 8 do 22 lipca br. odbędzie się obóz w Pogorzelicy.
Obóz prowadzony metodą harcerską. W ramach programu zaplanowane są: wycieczki, rejs statkiem, plażowanie i kąpiel w morzu, gry terenowe, zawody, wyprawy, ogniska, dyskoteki, zdobywanie sprawności, zabawy i śpiewy, harcerska obrzędowość i zdobnictwo obozu.
Zadanie dofinansowuje gmina Śrem.
Obóz prowadzony metodą harcerską. W ramach programu zaplanowane są: wycieczki, rejs statkiem, plażowanie i kąpiel w morzu, gry terenowe, zawody, wyprawy, ogniska, dyskoteki, zdobywanie sprawności, zabawy i śpiewy, harcerska obrzędowość i zdobnictwo obozu.
Zadanie dofinansowuje gmina Śrem.
